O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5624
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jeszcze tak z 3 lata i to może byc najwięszkszy(najdroższy) transfer w histori futobilu xD jak teraz już jest 46mln . a jeszcze pare miesięcy temu 25-35mln

0

ciekawe co media powiedzą po ewentualnym wygraniu Copa America przez Argentyne. a pozatym messi 2/3 mecze zostałem "Best Player Of The Match"

0

ciekawe co media powiedzą po ewentualnym wygraniu Copa America przez Argentyne. a pozatym messi 2/3 mecze zostałem "Best Player Of The Match"

0

Tylko nie Higuain. " To jest drewno"

0

po wczorańszym meczu widać że alvesovi "brakuje wsparcia takich piłkarzy, jacy otaczają go w Barcelonie" : )

Zobacz wszystkie

0

Jak ja bym miał pieniądze to nawet tego żelka Ronaldo bym kupił .

0

Jak to wulkan rok temu przeszkodził nam zdobycie LM. to niewątpie że w tym roku nam odrobinę pomógł chłopcy odpoczeli a messi był poprostu rewelacyjnie dysponowany . Bardzo się cieszę że Bramki zdobyli MVP. byłem pewien że Villa strzeli bo Villa strzela bramki w ważnych meczach . Messi 3 rok z rzędu piłkarzem roku po tym finale. A Pep Guardiola trenerem roku.

0

sram juz na te wszystkie spekulacje podpisali by kontratk przynajmniej z jednym . a nie real ma juz kupionych 5 zawodników a Barca 0000000000000,.... bo jeszcze wyjdzie ze zadnego nie kupią. mieli 50mln na transfery a teraz wygrali lm i dostali 180mln z 50 by dali na transfery i zrobiło by się 100mln i bez problemu by kupili sancheza ceska i rossiego

0

A co myslicie o usunięciu jednego z 3 napastników np. Pedro i Cesk by zagrał przed Villa i Messim

0

NIech podpiszą przynajmniej jeden. Bo real ma juz 5 zawodników kupionych a Barca 000000000.,... Brać się do roboty. kurw*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?